kendine hediye alanlar, neler alıyorsunuz?

malum, yılbaşı çok yaklaştı. böyle günleri fırsat bilip insan kendini mutlu etmeli.

siz neler alırsınız kendinize?

5 tane kitap aldım kendime, sevdiğim bir yazarın orijinal dildeki eserlerini toplamış oldum. hepsi 100 lira civarı tuttu.

  • babilbaligi  (11.12.18 14:29:39)
GoPro aldım hep alicam diyordum erteliyordum aldım gitti :).

  • monkey  (11.12.18 14:32:23)
Alkol

  • zxcd  (11.12.18 14:33:34)
İlk defa masaja gittim. Güzel bir hediye oldu.

  • inawen  (11.12.18 14:35:18)
Kaliteli kozmetik ürünleri.

  • chitosan  (11.12.18 14:36:31)
kitap, steam'den oyun.

  • nice tnetennba  (11.12.18 14:37:08)
Akıllı saat alacağım ben yılbaşından sonraya kalacak ama onu kestirdim gözüme.
Bir de pikap almak istiyorum letgodan birine mesaj attım ama dönüş bekliyorum anlaşırsak önce onu alırım yılbaşı hediyesi olarak.

Daha önce dövme yaptırmıştım.
Yemek ısmarlamıştım :)
Bir de normalde para vermeye acıyacağım birkaç şey almıştım öyle şu an aklıma gelmiyor.
Kendime çok fazla hediye alırım. Normal ihtiyaçlarımın dışında hani giyimdir kitaptır etkinliktir bunların dışında böyle normal zamanda "neyse bunu da yapmayayım yahu zaten sıkışığım" dediğim şeyleri bu gibi zamanlarda aradan çıkarıyorum.
  • mutekebbir  (11.12.18 14:52:11)
kişisel bakım ürünleri, nemlendirici, misel su gibi şeyler.

  • damla sakızlı dondurma  (11.12.18 14:58:29)
kobo aura e-book reader aldim kendime erken dogumgunu hediyesi (ocak ortasi)
cok memnunum

  • ezeriko  (11.12.18 14:58:33)
Puro.

  • oligomer  (11.12.18 15:15:06)
fujifilmin şu instax makinesinden aldım. ama doğumgünü sayılır o.
yılbaşına para bitmezse belki bir şey alırım, muhtemelen almam ama

  • passion rules the game  (11.12.18 15:29:36)
Yılbaşı değil de geçenlerde doğum günü hediyesi olarak antep'ten 1,5 kilo karışık tatlı getirttim.
Orgazmik yiyecek tanımını hakediyor o ustanın tatlıları.

  • pati  (11.12.18 15:45:23)
ben kendime yılbaşı doğum günü ve sevgililer günü hediyesi olarak airpod aldım :) amazon tr'de epey indirimli gördüm (hoş indirimli hali bile pahalı) aldım önümüzdeki 1 ay yemek yememeyi düşünüyorum :D

  • wendyangelamoiradarling  (11.12.18 15:50:16)
www.kartalyuvasi.com.tr

200'e almıştım black friday'de, paketi açmadım bekliyorum yılbaşını..
  • legalize marijuana  (11.12.18 15:57:15 ~ 15:57:47)