[]

Turkiye'ye gonderdigim kargo bir bucuk haftadir UKIM'de

Selamlar,

Kargonun son hareketi 30 Kasim gozukuyor, UKIM'deymis. Urun sampuan, 10 Eur gibi bir sey. Urunlerin "gumruge" takildigi yer bu nokta mi? Var mi ayni sorunla karsilasmis arkadaslar?

Tesekkurler.

edit: belki arayip da bulan olur. Ithali yasak urun deyip bana geri gonderildi.

 
sıvıların ülkeye sokulmasında hep problem çıkıyor. geri gönderilmiş olabilir.


  • ne istedigini bilmeden aglayan cocuk  (11.12.18 12:37:39) 
kozmetik olduğu için yüksek ihtimal iade olmuştur veya olmak için bekliyordur.


  • helenart  (11.12.18 13:07:25) 
Eğer ürünleri yolladığınız kişiye postacı tarafından değer belirlenmesi için tebligat bırakılmadıysa,geri dönecektir size.


  • arenas  (11.12.18 13:11:29) 
@arenas saniyorum birakilmamis, takip sayfasinda herhangi bir gumruk masrafi vs gozukmeyince hala belirlemeye calisiyorlar diye dusunmustum. Tesekkurler.


  • voyager 1  (11.12.18 13:13:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.