[]

kasko işleri

selamlar..şimdi aracın kapısında bir hasar var. usta nakit verirsem 500 tl'ye yaparım dedi. kasko ile yaptırsam 1000-1500 arası masraf gösterebilir diye düşünüyorum. hasarı kaskodan yaptırdığımda bu masraf bir sonraki kasko sözleşme bedelini % kaç artırır?
 
yüzdesini bilmem ama artırır. hem hasar kaydı olur. çok zor bir hasar değilse cepten yaptır.


  • mikahakkinen  (10.12.18 21:23:29) 
Kaskonuzdan yaptırsanız seneye indirim alamazsınız.
Kasko poliçenize bir göz atın, hasarsızlık indirimi tabloları vardır.
0-30-40-50-60-65 diye gider indirimler.
  • gonulcelen87  (10.12.18 22:34:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.