çamaşır makinası problemi

çam makinamız dönemiyor. yani içindeki o sepet kısmı dönemiyor. tıfff'lama gibi bir ses çıkartıyor.

servisi aramadan önce size sorayım dedim.
var mı önerisi olan acep?

bizimki de öyle yapıyodu, servisten üretim hatası, beyni bozukmuş bunun dedilerdi. :/ yenilediler, şimdi yalnızca bir yöne dönerken fffıııt diyo.

  • kediebesi  (19.03.10 00:56:59)
makineniz eski ise motoru bozulmuş ya da manyetik bi dalgası bitmiş olabilir. bizim makine de bozulmuştu hızlı dönmüyordu (sıkma), adam çağırdık iki mıknatıs mı ne koymuş bişey yapmış, şimdi canavar gibi. gerçi fazla canavar gibi, horon tepiyo alet sıkarken. yerinde tutamıyoruz.

  • cilgin domates  (19.03.10 01:21:28)
@cilgin domates
eğer horon tepiyorsa ayakları ayarsız olabilir düzgün ayarlamaya çalışın spin atması duracaktır.

  • ozdek  (19.03.10 10:05:31)