İddia bahis takımına göre mi veriliyor?

İddia bahis olayından zerre kadar anlamam. Hiç oynamadım da. Bir şeyi merak ettim. Bu akşam akhisarspor fener maçı var. Fenerin durumu ortada. Bu fenere verdiği oranla fener yerine aynı puan her şeyi aynı baska takım olsa ona vereceği oran aynı mı olacaktı?

Fener sırf fener diye oranlar az da olsa değişiyor mu?

Yani fener - akhisar fenere verdiği oran x

Ama puanı her seyi aynı olan zeytinburnu olsa, zeytinburnu akhisar maçı olsa zeytinburnu’na yine z mi verecekti?

Sahi bu oranları kim belirliyor? İnsan etkisi yok mu?

iddaa oranlarını bir çok parametre belirliyor her site aşağı yukarı farklı algoritma kullanır bu algoritmalar oranları arttırır yada azaltır insan eli var mutlaka popüler maçlarda ancak fener kötü de olsa her zaman fener olduğu için illa favori olacaktır.

  • basond  (09.12.18 20:57:28)