[]

İstanbul Kaıköy'de kalacak yere ihtiyacım var

İstanbul Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesine maksimum 30-40 dakika uzaklıkta 1+0 eşyalı ev ya oda arıyorum. Ev arkadaşı arayan varsa o da olur. Kalacak yer bulamadım maalesef 2 haftaya İstanbula yerleşmek zorundayım.
 
Emlakçılara gitmeden işin zor. Ya da sokak sokak gezeceksin


  • gölgede aynı  (08.12.18 22:01:46) 
Ay ne sokak sokak gezmesi
34710 isimli bir grup var facebook
34710 ilan grubu da işine yarar
Kadınsan 34710ladies isimli başka bir grup var.
Sıksık ev ilanı paylaşıyor buralar ve kadıköy hattındaki evler sadece
Bulabilirsin bence
  • fasulyek  (08.12.18 22:52:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.