[]

Ucuz ama guzel erkek parfumu onerisi ?

Boyle ise giderken falan sikmalik pahali olmayan bir parfum ariyorum. Bilindik markalardan olmasina da gerek yok. Bazen giyim firmalarinin kasa yanlarinda satilanlar oluyor guzel cikiyo. Var mi oyle tavsiye edebileceginiz? H&m olur koton falan olur ne bilim. Kullanip da memnun kaldiginiz?

Baharatli olmasin ama ferah bir parfum olursa iyi olur.

Simdiden tesekkurler

 
Zarannkiler iyi. 70 lira civarı.


  • adwokat  (08.12.18 13:01:19) 
tudors- gold 100ml 40₺


  • sylow  (08.12.18 17:52:09) 
Zara demeye gelmistim ben de +1


  • loki boi  (08.12.18 18:45:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.