[]

sözlük'te entryler için bir kelime sınırı var mı?

çok uzun entry yazsak hata alır mıyız sözlük'te?
 
hayvan gibi uzun entry'ler var, sınır yoktur. yani ancak donanımın kabul edemeyeceği kadar uzun olursa hata alır da o kadar da yazılamaz zaten.


  • tepedeki psychedelic adam  (08.12.18 02:52:06) 
kopyala yapıştır olmadıktan sonra olmaz. kitap yazabilirsin.


  • oldumusimdi  (08.12.18 02:58:41) 
zamanında hitler ile ilgili bir yazı vardı. ms word'e atınca tam hatırlayamadım ama 80 veya 180 küsür sayfa yapıyordu. okuması da saatler almıştı. yani hata alınacağını zannetmiyorum.


  • barkap  (08.12.18 14:47:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.