[]

kamburluk yüzme ve fitness

kambur duruyorum. günde 8 saat masa başında oturuyorum. yüzmenin faydası olur mu? haftada 2 gün 1'er saat yüzebilirim. fitness da yapmıştım ama %100 faydası olmuyor. faydası oluyor ama yine uzun süre masa başında olduğum için etkisi azalıyor. nasıl kurtulabilirim?
 
Ağırlık kaldır. %100 faydası olur. İstersen 23 saat masa başında ol, 1 saat ağırlık çalışsan yeter.


  • diffarentiationation  (07.12.18 23:14:11) 
özel olarak yapmam gereken bir hareket var mı? fitness yaptım daha önce. kaslı ama kambur oluyorum yine.


  • nick bulamadim  (07.12.18 23:20:25) 
Yüzme ve pilates en ideali. Sırt kaslarını güçlendir. Genelde kamburluga doktorlar yüzmeyi öneriyor.


  • brnbrs  (07.12.18 23:22:33) 
diffarentiationation +1


  • Delay Fuze  (07.12.18 23:25:27) 
@brnbrs +1


  • oguz altun  (07.12.18 23:38:36) 
fizik tedaviye giderek bir reçete alabilirsin.


  • silver apple  (08.12.18 00:05:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.