Bir Evi Sicak Tutmak Icin?

kardesim kiev'de tek basina eve cikti. bizde de aile durumlari kaotik oldugu icin okul hayati omru boyunca kullanabilecegi en iyi firsat belki de. o da cok maddiyat odakli bir insan oldugu icin, kisitli yasiyor. ben de bir abisi olarak yilbasinda yanina gidip evini adam etmek icin, icerde arkadaslariyla rahatca vakit gecirebilecegi, keyifli bir alan yaratmak istiyorum. zevkli mobilyalar, buyuk boy plazma tv alacaklarimdan bazilari ama bunlardan onemlisi, kombisi iyi calismasina, daire ara katta olmasina ve camlari da pimapen olmasina ragmen icerisi iyi isinmiyor. ic tasarimda nasil bir harcama yaparsam iceriyi hamam gibi sicak tutabilirim? soguk havanin girebilecegi pek bir yer de yok tarif ettigi kadariyla da sanirim izalasyon problemi olabilir

Soğuk eve duvardan çekiliyorsa çok da yapacak bir şey yok. Biraz daha fazla doğal gaz her derde deva :D

  • bir peynir kutusu kibrit  (07.12.18 22:47:40)
Iceriyi hamam gibi yapmanin amaci ne? Anksiyet nobeti mi yoksa disari cikinca hasta olmak icin mi? Ic mekan isisi oyle 25 30 derece olmamali zaten. Muhtemelen o ev yeterince sicak ama bizim insanimiz aliskin degil o sicakliga. Inan bana alisinca cok daha saglikli o sekilde 20 21 dereceyse icerisi.

  • bos gezenin bos ustasi  (07.12.18 22:59:40)
Bir kadın bir erkek.

  • [GODDARD]  (07.12.18 23:35:13)
iceriyi hamam gibi yapacak sey daha fazla dogalgaz daha fazla yalitimla olur yalniz yalitim saglayan boyalar var, onlardan alip boya badana yaparsaniz bir nevi iyilesme olur, bir de plazma, zevksiz mobilya alacaginiza daha iyi bir eve cikmasina yardim edin bence.

  • gezegen olan pluton  (07.12.18 23:39:54 ~ 23:40:14)