[]

WWF Türkiye'nin güvenirliği ne kadardır?

Merhabalar

Dün akşam sormuştum bir hediye tavsiyesi için de burayı öğrendim.

www.wwf.org.tr

Dünya geneli bir şirketin türkiye ayağı. Fakat sözlükte kötü şeyler de yazmışlar. Mesela bir arkadaşım için bir panda evlat edinmek istiyorum. Ama bu "evlat edinme" tam olarak ne oluyor ki? Pek anlayamadım.

Bir de güvenirliği biraz kafamı karıştırdı.

Fikirleriniz?

 
bir sey yapmadan once eksi sozluge ugrayip, konuyla alakali entry okuma aliskanligini birakali uzun zaman oldu. bir konu hakkinda fikir sahibi olmak icin bile ugramaz oldum artik.

kafasina esen istedigini yaziyor. bir marka senin istedigin gibi hareket edip dusunmuyor mu? saydir saydirdigin kadar. birine mi gicik oldun, saydir. ideolojine ters gidenler mi var, basligina gir yerden yere vur. ne curret dunya senin gibi dusunmuyor?

eksi sozluk guvenilir degil. mesela bir markayi ele alalim. entry girenin o markadan urun alip almadigini bilmiyorsun. almissa ve memnuniyetsizligini dile getiriyorsa bile hangi sartlar altinda kullanmis mi kullanmamis mi ne kadar surede kullanmis, bilmiyrouz. tek tarafli dinlemek pek mantikli degil.

entellektuel entryleri/yazilari haric tutuyorum. sozlugu ileri tasimaya devam eden cok degerli yazarlar var. onlarin hakkini yememek lazim.

demek istedigim, marka ve kurum ... vb. guvenilirligini ogrenmek icin eksi sozluk dogru yer degil.

bana sorarsan wwf turkiye guvenilir, evet.
  • Leonardo~Da~Vinci  (07.12.18 22:13:26 ~ 22:14:05) 
Cevre orgutunun neyine guveneceksin anlamadim.
Bunlar para toplar sonra o parayla bisyeler yapar.

O seyleri de hic bilmezsin.
  • acemi  (08.12.18 00:27:15) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.