Ankara'da Eglenmek

Merhaba sevgili eglence severler,

30 yildir Ankara'da yasiyorum. Hic muzikli bir yere gidip eglenmedim (bu beni eglendirir mi bilmiyorum ama denemek istiyorum)

-Alkol tuketmiyorum ama kucuk light bira icebilirim.
-Esimle birlikte gidecegim.
-Eve yakin Hayal Kahvesi, New Castle vs var.

+Konser gibi seylere biletli mi gidiliyor?
+Sadece kola icsem laf ederler mi?
+Yemegi orada mi yiyoruz oraya gitmeden mi yemek yerek?
+Disko gibi degil de muzige eslik eder sekilde sallanmali bir yer olma ihtimali var mi ?

İstersen çilekli süt iç, kimse birsey demez.

  • battal gemalmaz  (07.12.18 16:53:25)
Galiba tepe prime'dan bahsediyoruz. Ben ora özelinde anlatayım size;

+Konser gibi şeylerin ücretsiz olduğu nadirdir. Hayal kahvesinde günlük programlar oluyor giriş ücretli.
+Laf etmezler
+Yemeği istediğin yerde ye. Mesela hayal kahvesine saat 8 de git yemek ye 10'da program başlıyor. Oradan da içeri konsere geçersiniz.
+Newcastle öyle bir yer değil orada oturuyorsun. Siz canlı müzik yerleri bakabilirsiniz. Loophole var bahçeli tarafında programlar oluyor oraya bakabilirsiniz.
  • kablelvuku  (07.12.18 17:01:04)
sallanmalı bi yer derken?

  • mikahakkinen  (07.12.18 17:12:26)
dans geceleri var eğlenceli bence

  • mirty  (07.12.18 17:16:25)
@hey corc versene borc orasi kapanmis sanirim. ben oyle anladim.

@ kablelvuku evet tepe prime hocam. maidan da olur. ama orada canli muzik yok sanirim. hayal kahvesini deneyeyim o zaman

@undertaker haftaya da oraya gideyim o zaman hocam. tesekkurler

@mikahakkinen konudan o kadar uzagim iste. dizilerden filmlerden anca o kadar gorebildim :)

@ mirty nerede var hocam tam olarak ?
  • foster  (07.12.18 17:34:17)