[]

banka-imza

arkadaşlar, pasaport ücreti için bankanın verdiği ödeme belgesi var ya, onun ikincisine imza istedim, bankada ki memur imza atmadı. ikinciye imza atmıyoruz dedi. bu ikinci makbuzu ilkinden, 1 hafta sonra istemiştim, sonradan lazım oldu.

fakat bana imzalı lazım olduğu için, başka bi şubeye sordum, oradaki görevli atması lazımdı dedi.

bu ilk görevli işlem yaparken, of falan diyor, konuşması da çok hızlı. hızlı da değil de agresif gibi. tavırlarından dolayı güvenemedim, başından mı savdı? ikinciye gerçekten imza atmıyorlar mı?

 
dekont, atılır niye atılmasın ne olacak ki.
bedelli için 5-6 tane aldım hepsini tek tek imzaladı.

  • ocanal  (06.12.18 22:50:00) 
şube müdürüyle görüşmek istiyorum deyin. neden atmadıklarına dair izahat versin.


  • p133mmx  (06.12.18 23:35:38) 
yarın bi daha gideyim, en baştan isteyeyim o zaman.


  • wishmaythşngs  (06.12.18 23:45:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.