[]

berlin

14-17 aralık arası berlin'e gitmeyi planlıyorum (2.5 gün kadar). hesapladığıma göre toplamda 1000 tl kadar masrafım olacak ama acayip kararsız kaldım gidip gitmeme konusunda. çok da soğuk olacak. daha önce gitmediğim bir şehir.

değer mi?


 
Değer


  • Deathrow  (06.12.18 19:16:24) 
degmez

yani soyle diyim, parasina deger mi diye soracaksan cidden degmeyen bir sehir ama mesela paran olur, gidiyim bi bakiyim dersin o zaman cok guzel. bence bekle.

ben berlin'de para harcamadan eglendigimi hatirlayamiyorum, muze desen para, yemek desen oohooo, otel zaten uf. noel marketine git, canin bisey ceksin alama. gezip gorecek yerlerde devamli alisveris merkezi, sokagi zirti pirti, yine oralarda kazara bisey begensen "yav butce" diye almayip donmece. gece eglenmeye cikmayacagini varsayiyorum zaten, oyle olsa 1000 tl ile donmen mumkun degil.
  • beriberi  (06.12.18 19:17:46) 
berlin sırf havasını atmosferini görmek için bile gidilesi bi şehir. Diğer avrupa şehirlerinden farklı bence. değer derim ben. parayı az harca, fakir yaşa nolcak. gitme müzeye, parkta otur, sandviç ye. ordakilerle takıl. çok değer.


  • neynep  (06.12.18 19:23:13) 
Berlin'e gitmedim ama tarihe ilgin varsa hiç düşünme git. Berlin duvarı, Brandenburg Kapısı...


  • ovungec zeus  (06.12.18 19:28:59) 
Berlin'e gidip napıcan, yozgata git daha iyi.


  • noluyo yaa  (06.12.18 19:29:58) 
çok soğukta istanbul sokaklarında bi tur at..
bak bakalım soğuğa rağmen keyif alıyor musun..
keyif alıyorsan git tabi..

her fırsatta dünyayı gezmek lazım :)
  • strobist  (06.12.18 19:51:51) 
Christmas markete gidersin pek cok lokasyonda var. Ayrica o kadar da soguk olmuyor. Zaten market alaninda bisiler icersin herhalde =D


  • superfluid  (06.12.18 22:28:43) 
ya kalın giyinir gezersin nolcak sanki :)

kesinlikle ve kesinlikle değer. hele bir de ucuz uçak bileti bulduysan kaçırma derim.
  • al sana nick it  (07.12.18 00:13:40) 
Değer tabii. Berlin her türlü değer.


  • bi mekan  (07.12.18 00:33:09) 
Hiç düşünmeden git. Ayrıca müze para, yemek ooo, otel uu diyen olmuş. Bunlara nerede para harcanmıyor onu da söyleseydi bari.


  • kafadanbacakli  (07.12.18 08:57:05) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.