[]

2018 yilinda en sevdiklerin

spotify listeyi yayinlamis, sizde neler var? ilk 3 ya da listeden en sevdiginiz 3 sarkiniz nedir?

benim listem %84 isabetli olmus. bazi sarkilari bu sene dinledigimi hic hatirlamiyorum, ama listede varlar. neyse ama iyi bir liste olmus sonuc olarak. kendimi ozel hissettim spotify, bana ozel listeler hazirliyor, ne kadar seker bir uygulama.

bendeki 3'luk:

- youtu.be John Mayer - New Light
- youtu.be Tom Walker - Leave a Light On
- youtu.be Noir Désir - Le Vent Nous Portera

spotify'dan bagimsiz olarak da 2018 yilinda en favori 3 sarkiniz nedir?

(neden merak ediyorum, neden ogrenmek istiyorum favori sarkilarinizi? cunku yeni muziklerle tanismayi, farkli muzikleri kesfetmeyi seviyorum.)

tesekkur ederim.

-No troll please-

 
Benim her sene selami sahin top 1 cikiyor.
Kendimi ozel hissediyorum.

Edit: selami sahin dinledigime niye inandiramiyorum arkadas. Sevgilimi konserine goturmus adamim. Zeki muren'den sonra turkiye'nin en iyi sarkicisi bence.
Su ara da selahattin ozdemir'e sardim ama onu yutubdan dinliyorum.
  • acemi  (06.12.18 18:46:43 ~ 21:32:53) 
ismail türüt


  • diffarentiationation  (06.12.18 19:12:51) 
dilber ay


  • legalize marijuana  (06.12.18 19:55:20) 
İlk üç şanatçı:
Asap Rocky
Nas
Kendrick Lamar

Şarkı:
Ghetto Symphony - Asap Rocky
Kendrick Lamar - PRIDE
Caterpillar - Royce da 5'9 & Eminem

Bana bunlar çıktı. En çok dinlediklerimden oluşturduğu liste ise yüzde yüz doğru. Hepsini hatırlıyorum biliyorum :) 66.084 dakika müzik dinlemişim, dinlediğim en eski parça 1952 yılınd kaydedilmiş olan Bo diddley-Bring it to jerome şarkısıymış, yıla Fuat Saka dinleyerek başlamışım ama nasıl Kendrick Lamar dinleyerek kapatıyorum anlamadım :) 45 saat Asap Rocky dinlemişim, en sevdiğim müzik türleri rap, rock, dance/elektronik, indie çıktı çorba gibi :) Ve son olarak diğer burçlara göre en çok terazi burcu sanatçıları dinlemişim, burç çekiyor sanırım :P
  • eazy  (06.12.18 20:09:37 ~ 20:17:24) 
sanırım shaggy ve sting'in beraber söylediği don't make me wait ilk sırada olur. sonrasında zaz - Que vendra son olarak da Iron maiden If eternity should fail.


  • unique hint kumasi  (06.12.18 20:15:00 ~ 20:16:41) 
Bende Selda Bağcan en çok dinlenenlerde.
Bunun dışında listemdeki 100 şarkı içinden senin için üçlü hazırlıyorum hemen.

1) www.youtube.com
2) www.youtube.com
3) www.youtube.com
  • mutekebbir  (06.12.18 20:16:11) 
2018 Ilk 3'um
- Empire State of Mind - JAY Z
- Hypnotize - Biggie
- Whatcha Say - Jason Derulo

Spotify'a bosa para veriyormusum onu anladim. 500 yillik sarkilari dinliyorum hep.

2018'de cikan Lucid Dreams hosuma gidiyor, onun disinda hatirladigim yok.
  • elon  (06.12.18 20:25:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.