[]

Basit bir web sitesi yazmam gerek

Asp.net ile visual studio da c# diliyle yazılacak. Kullanıcı adı şifre ile belli sayfalara erisim zorunlu olacak. Odevi sunanlarin çoğu kargo takip programı falan yapmış. Zaten programlama derslerinin standart örnekleri kargo takip programı, kütüphane programi falan oldugu icin degisik seyler yapmak istiyorum. Gorsellige onem veriyorum tasarimda renkli seyler kullanmaktan hoslaniyorum bu yuzden super kahramanlarin, dizi karekterlerinin, cizgi filmlerinin falan fotograflarini arka planda kullanabilecegim dizi film yorumlari ve fragmanlari iceren bir site fikrim var. Sizin akliniza gelen kodlamasi basit gorselligi daha on planda olan web sitesi fikri var mi?
 
sinama filmi posterlerini satabildigin site yapabilirsin. posterlerin kucuk boy imajlari herkese acik olarak listlenirken buyuk boy yuksek cozunurluk poster kaynagi uyelik isteyebilir. bu projede dikkat etmek gereken nokta buyuk boy poster kaynak dosyalarinin (artik hangi image formati ile saklaniyorsa) disaridan erisilemez olamasidir.


  • emrahday  (06.12.18 18:49:14 ~ 18:50:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.