[]

Dişi kedi kızgınlık giderme yöntemi

Selamlar, 8 aylık bir dişi kedimiz mevcut. 3 gündür kızgınlık döneminde. Ne gibi çözümler önerirsiniz? Bu dönemi atlatması için iğne veya hap mı var?
 
bu konuda çok problem yaşadım, ilaç var mıdır bilmiyorum ama onun dışında ben bir yolunu bulamadım. dikkat etmeniz gereken nokta: her tarafa koku bırakacağım diye evin her tarafına işemesi. o konuda önlem almalısınız. kesin çözüm ise kısırlaştırmak. dönemi atlattıktan yakın zaman sonra tekrar o döneme giriyor en azından benim dişi kedim öyleydi. kolay gelsin.


  • spackinq  (06.12.18 15:44:43) 
Erkek kedide koku bırakma durumunu yaşadık ama bunda o sorun yok. Umarım olmaz da.


  • six packsiz  (06.12.18 15:47:13) 
hormon iğnesi gibi bir şey yapıyor bazı veterinerler ancak oldukça zararlı 1 kereden fazla yapılması tavsiye edilmiyor. dişiler koku bırakmıyor bu arada.


  • zozjotejmnk  (06.12.18 16:01:36) 
@zozjotejmnk artık koku mu başka bir şey mi bilmiyorum ama her yere işeyip duruyordu.


  • spackinq  (06.12.18 16:05:50) 
Hap ya da igne var ama fazla kullanımı kansere neden olabiliyor. İlk kizismadan sonra kisirlastirirsaniz iyi olur.


  • red g  (06.12.18 18:26:53) 
youtu.be
youtu.be
yapabilirsen bir dene
  • ayaklibalik  (06.12.18 23:46:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.