[]

Protein tozu önerisi

Selam üzgün kaslılar,

Acaba protein tozu önerisinde marka ve çeşidi (peynir altı, kazein filan) önerebilir misiniz? Bir de “gainer” tarzı tozlar da var. Onlarla protein tozunu birlikte (birlikte derken aynı anda değil, hem protein tozu hem gainer içmek) kullanmak sorun yaratır mı? Arkadaşlar alalım diyorlar ama hiç anlamıyoruz. Link verilirse de olur.

Teşekkürler şimdiden

 
Protein tozuyla Gainer farklı şeyler; biri protein diğeri karbonhidrat, birlikte kullanmak sorun yaratmaz tavuklu pilav yediğini düşün, teknik olarak aynı şey. Marka da en jenerik marka olan Optimum Gold.


  • angelus  (05.12.18 21:43:22) 
alma. parana yazık. fark yaratmıyor.


  • ayaklibalik  (05.12.18 21:50:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.