[]

Düzenli olarak kuruyemiş aldığınız bir yer var mı?

Merhabalar

Var mı düzenli olarak tazeliğine ve fiyatına güvendiğiniz bir yer?


 
Çapa Başvekil'de Güngör Kuruyemiş var.
Tavsiye ederim.

  • oguz altun  (05.12.18 19:20:15) 
Tuba.


  • Deathrow  (05.12.18 21:01:35) 
Kurtuluş Kuruyemiş, Eskişehir'deyken hep oradan alırdım. Şimdi internetten yine oradan alıyorum, güzel güzel paketlenmiş geliyor.


  • kobuzchu kiz  (05.12.18 21:24:37) 
Toplu alacağım zaman n11 üzerinden Nutova kuruyemiş. Denizlide imiş yerleri, defalarca alışveriş yaptım, f/p çok iyi bence tavsiye ederim.


  • candanag  (05.12.18 21:31:31) 
İstanbul için söylüyorum...

Tuzlu fıstık, bir kg 14 tl

Karışık çerez, bir kg 34 tl (içinde bir tane dahi leblebi yok. Gerçekten iyi)

Yakın zamana kadar çalıştığım iş yerine mal getiren yerden alıyorum.
  • runagain  (05.12.18 22:05:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.