sulu mu torbalı mı ?

sevgili dostlar,

eve yeni elektrinkli süpürge lazım geldi.

kafalar karıştı. toz torbasız, torbalı, sulu, kuru....

bunların hangisi iyidir, evladiyeliktir, bakımı kolaydır ?

model, marka tercihlerinizi beklerim.

saygılar.

Torbasız rahat, alıyorsun döküyorsun. Sulu olanların suyunu sürekli değiştirmek gerektiğini yoksa koktuğunu okumuştum ama kullananlar daha iyi yorum yapar tabii.

edit: Roomba alın, fantazimi gerçeğe dönüştürün. Param olsa ya ondan ya da Dyson'ın falan şarjlı dikey süpürgesini alırım.
  • whoosie  (05.12.18 18:38:28 ~ 18:49:32)
Sulu almayın, süpürge açmak ızdırapa dönmüştü sulu kullanırken biz.

Torbasız deneyimim yok ama gördüğüm kadarıyla en mantıklısı o.

Satana sorsanız su koymak çok basit, en sağlıklısı bu. Ama her süpürge açılacağında 2 günde bir büyük merasim gerekiyor, suyu filtresi, köpük kesicisi yerine oturtması, geri filtreleri bi şöylesine temizlemek, tanktaki boklu suyu döküp tankı temizleyip kurulamak.

Bizde öyleydi en azından.
  • hedep  (05.12.18 18:44:20 ~ 18:45:09)
Teknoseyir sitesinde arzum un bir incelemesi yayınlandı yeni. Bazı genel fikirler verebilir bir bakin isterseniz

  • kisa  (05.12.18 18:49:17)
evde hayvan ya da aşırı alerjik durumları olan biri varsa sulu alın.
onun dışında pek gerek yok.
torbasız olması pratik olur.

ayrıca dyson'ın şarjlı dikey süpürgesi gerçekten çok iyi.
  • blatta hiberna  (05.12.18 18:51:08)
electrolux eus8x2dbt
Torbalı ve çok sessiz çocuk uyurken calistirabilirsiniz. s-bag torbalı (birçok marka aynı torbayi kullanabiliyor yani). Yalnız orijinal torba alırsanız çok daha iyi verim alırsınız. Torbalar dolunca çıkar at tertemiz temizliğe gerek yok. Filitreleme sistemi çok güzel. Çekişi iyi .

  • scorpion37  (05.12.18 18:52:11)
Torbasiz. Philips maratonu oneririm. Tak calistir supur. Toz haznesi dolunca ac cop kapagini icine bosalt. Istersen suyla temizle istersen oylecw birak. Kullanimi cok kolay. Ben memnunum

  • nax  (05.12.18 19:01:39)
Annemde sulu vardı, hayattan soğudu kadın. Teferruatı çok fazla, sonra temizlemesi uzun iş. Sulu almayın diyorum.

  • şubatsonrası  (05.12.18 19:55:21)
torbasız ve kabul edilebilir mümkünse hepa filtre sistemi olan bir model olsun.
torbasız sistemler gayet güzel çalışıyor ekstra kağıt atığı, torba masrafı falan da çıkarmıyor.

  • ozdek  (05.12.18 22:10:00)
Sulu almayın da ne alırsanız alın.

  • sta  (06.12.18 02:53:27)
Sulu kullanıyorum. Evi b.. götürüyor.
Suyun sürekli değişmesi gerekiyor. Aksi takdirde leş bir koku yayıyor.

2 yıl öncesine dönebilsem, kesinlikle paraya kıyıp kablosuz dyson alırdım.
  • lemon cake  (06.12.18 06:18:43)