su ayakkabi ne zaman indirime girer?

shop.adidas.com.tr

gecen 11 11'de butcem yoktu, bu ayakkabi 604 liraya inmisti. alamadim. simdi cikmis 1000'e. bir ayakkabiya bu kadar para harcamam. indirimi kacirdim, ne zaman tekrar indirim olur sizce?

bu ayakkabi gibi olan bildiginiz alternatif ayakkabilar varsa paylasabilir misiniz benimle. 4 mevsim giyilebilir olmasi makbuldur.

tesekkur ederim.

Yurtdışında genelde yılbaşı sonu indirim falan olur da Türkiye'de olur mu bilemem.

Ayrıca yazın da indirime girebilir sezon dışı olduğu için.

Alternatif:
Ecco Xpedition III olabilir yarı fiyatına bulursun. Diğer Ecco Goretex modelleri de düşünebilirsin. İyi markadır.
  • bos gezenin bos ustasi  (05.12.18 16:07:48)
O ayakkabıya 1000 lira ne ya o.O

www.thenorthface.com.tr(eu)_123342

Bende bunlar var, su geçirmiyor, saçma sapan yerlerde kaymıyor, tipi de bence fena değil. He öyle cayır cayır sıcak tutmuyor ama benim beklentim o değildi zaten, gerektiğinde dört mevsim de giyebilmek istedim ve giyiyorum da. Kalın bir çorapla da İstanbul şartlarında üşütmüyor ayaklarımı.

Bir diğer öneri Salomon XA Pro 3D GTX:
www.salomon.com

Her ikisini de 500-600 civarına getirebilirsin, bazı sitelerde çek vs. kullanarak belki daha ucuza bile alabilirsin.

İyi forumlar.
  • chicha  (05.12.18 16:10:01)
geçen sene yılbaşından hemen önce adidas güzel indirimler yapmıştı. 500 liraya ultraboost, 375 liraya nmd vardı. bir iki hafta daha beklenebilir

  • cay koy geliyorum  (05.12.18 18:46:24)
yaz sonu bir Adidas dukkanina girdim Ankara'da, adamlar artik ne kadar zorda ise 1000tl'lik ayakkabiyi ben pazarlik yapmadan 750'ye dusurdu, daha da indirirdi zorlasam. dukkana git 600 veririm de belki birakirlar :)

  • cooperr  (05.12.18 19:24:17)
urun.gittigidiyor.com

bu değil mi?
  • diffarentiationation  (05.12.18 20:16:39)