Ünalan, Göztepe civarı Seat Bakım Servisi

Merhaba Arkadaşlar,

Bu civarda bildiğiniz, tavsiye edeceğiniz servis var mı? Yıllık rutin bakım yapılacak. Şimdiye kadar hep Yetkili Serviste yaptırdım, garantisi bittiği için dışarda yaptırmak istiyorum.

Bu civarda yoksa yakınlarında da önerebilirsiniz.

Teşekkürler.

En yakın oto sanayiye git, fikirtepedeki tamirciler de olur. Büyük bir parçacıya yakın olan bir tamirhaneye yanaş "parçaları alıp geleyim yağ ve filtre değişimlerini kaça yaparsın?"

Diye sor, 80-100 TL normal fiyat bunun için.

Parçacıya gidip filtrelerini ve yağını al, ortalama 200 TL de bunlar tutar.

Parçacıya yakın tamirci seç dememin nedeni illa ki yanlış bir filtre verirler, hemen gider değiştirirsin.
  • John Bloor  (05.12.18 10:14:58)
Araç otomatikse yetkili servisi bırakmamanızı öneririm

  • goodman  (05.12.18 12:36:25)