Kalın kaş modası

Sorum beylere. İsteyen hanımefendiler de cevaplayabilir. Cinsiyet belirtirseniz sevinirim.

Kadınlarda bir ara kalın kaş modası vardı. Nasıl buluyorsunuz?

Örnek: s3.eksiup.com

Örnek: media.glamour.com

Cirkin gorunmuyor bunlar bence. Daha dogal gorunuyor aksine.

Dogallik +1
  • Traveller  (04.12.18 19:13:12)
iki kelimeyle: iğrenç ve tiksinç
erkeğim

  • prasinos  (04.12.18 19:15:46)
her şeyin ortası iyidir. ne 80'lerdeki gibi incecik ne de bu aralar olduğu gibi kalın.

bağyanım.
  • tabirimekruh  (04.12.18 19:19:47)
Bu kadınların doğal kaşları böyle. Doğal oldukları için sorun yok, ancak normalde kaşi az ve açık renk olan birinin inadina kocaman kalın kaş yapmasi kötü görünüyor.

  • damla sakızlı dondurma  (04.12.18 19:22:30)
ne cok ince ne cok kalin olsun. dogallik diye sahip oldugundan 1 parmak daha kalin kasla geziyor millet, cok cirkin bence.

K
  • in vino veritas  (04.12.18 19:22:48)
Beğeneni çok ama ben iğrenç ve tiksinç buluyorum +1 Görünce ciddi anlamda rahatsız oluyorum.

Her zaman için inceye yakın orta kalınlıkta kaşı sevmişimdir. Tabii yüz yapısı da önemli kaş kalınlığı tercihinde ama orta kalınlık hemen herkese gidiyor.
  • i m cool with that  (04.12.18 19:50:05)
çok çirkin ve itici
e

  • ben demistim zaten  (04.12.18 19:51:46)
kesinlikle bi tık daha ince olmalıdır.
k

  • lost aci soyler  (04.12.18 20:09:19)
bence bunlarda sıkıntı yok. ama makyajla (?) aşırı kalın yapanlar hoş durmuyor.

e
  • mattiadestro  (04.12.18 20:10:15)
erkeksi duruyor. özellikle ikinci fotoğraf.

  • biravekahve  (04.12.18 20:18:01 ~ 20:18:33)
Bayılıyorum. İnce kaş kadının suratını yapay ve ucuz gösteriyo. Tabii kişiden kişiye, yüzden yüze de değişir. Ama severim. Çok. Gözlerine inanamazsın

  • Delay Fuze  (04.12.18 20:46:21)
Bence görsellerdeki asıl sorun kaşlarını makyajla koyu renge boyuyor olmaları. Kaş dediğin bir parmak kalınlığında ve kapkahverengi olmaz. Boyamadan normal seyrekliğinde bıraksalar gayet hoş duruyor.

K
  • super kahraman olsaydim baba olurdum  (04.12.18 21:02:46)
Kaşı kendiliğinden kalın olan kalın bıraksın, seviyorum. Ancak özellikle kalın olsun diye boyayan edenlerde yapay duruyor, sevmiyorum. Kısacası doğal hali nasılsa öyle kalsın. Kaşı doğuştan kalın olanlar sevinsin bu duruma, evet.

  • Bruce  (04.12.18 21:11:10)
bunun yakıştığı tek insan cara delevingne.
siz de bir cara delevingne olmadığınıza göre kendinizi ziyan pozisyonlara sokmayınız.

  • deranzo1  (04.12.18 21:16:32)
himmet dayicim valla bana cekici geliyor kalin kasli kadinlar. tabii dogal olacak.

erkek
  • Leonardo~Da~Vinci  (04.12.18 22:05:03)
k. kaşa makyaj yapılmasından nefret ediyorum. çok yapay ve kötü görünüyor. ben kaşlarımı almıyorum ama bu fotograftakiler gibi şekilli değil. pek guzel gorundugunu soyleyemem kendi kaşlarımın. ama öbür türlüsü de yapay geliyor. dogal kas bu fotograftaki gibi şekilli ve kararında ise ne mutlu.

  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (05.12.18 10:59:09)
Incecik kaşı sevmediğim gibi kalın kaşı da sevmiyorum. Ortası en güzeli bence. Ne o öyle ibrahim tatlıses bıyığı gibi kaş.
E

  • imnotsureabout  (05.12.18 22:33:29)