citroen c4 alınır mı?

www.sahibinden.com
linkteki araba için sormuyorum. genel olarak citroen c4 alınır mı?

Alinir, c4 guzel araba

  • acemi  (03.12.18 19:46:24)
C4 alınır fakat galeriden araç alınmaz.

  • nuisance  (03.12.18 19:55:58)
Alinir.

  • baldan kaymak  (03.12.18 19:56:00)
dizel arabalar 100.000 sonrası sıkıntı çıkarır. iyice incelemek gerekir. 6000 hasar nereden almış bakılmalı.

c4 ve tüm fransızlar çabuk yıpranan kozmetik kusurlar üreten arabalardır. kaportaya iyi bakmakta fayda var.

bu yaşta bu kilometredeki arabalar 65 civarı.

olumlu yönler ise az yakar. donanım paketi çok iyi.
  • iddaaci  (03.12.18 20:22:48)
Mekanik sikinti cikmaz ama söylendiği uzere kozmetik sikintisi cok olur.

  • fever  (03.12.18 20:49:16)
2011 aynı kasa c4 kullanıcısıyım.
Yakıt, yol tutuşu, hızlanması ve bagaj hacminden çok memnunum.
Dizeller 15.000 km'de bir bakımı vardır, her 30.000 ve katlarında da yakıt filtresi değişir. Ortalama bakımı 1.000 TL tutuyor.
165.000 km'de triger değişecek, balata, silecek, akü gibi yıpranan ömrü olan şeyler dışında masrafın olmaz. Söylenen gibi elektronik sorun da çıkamıyorlar.
Kozmetik olarak direksiyon simidi erken soyulmaya başlıyor.

Baktığın model en full olanı yalnız e-hdi olan motorlarda yarı otomatik vites geçişleri hissediliyor diyorlar. Yani tam otomatik değil.

Sonuç olarak, c4 alınır.
  • gonulcelen87  (03.12.18 20:57:34)
alınmaz kişisel görüşüm. aşırı hantal. direksiyon, sürüşü fazla ağır ve sert. konfor namına hicbirsey yok. iki tanıdığımda vardi, ikisi de özellikle elektronik yönden çok çekti ve araçlarını nefret ederek satti.

  • aslil  (03.12.18 21:03:31)
mazda 3 alabilirsin bunun yerine.
en azından sadece yakıtı koyup yürürsün.
servisin yerini bile bilmezsin...
  • 2 tostos turan  (03.12.18 21:57:13)
Ben bizzat 2 küsür sene kullandım şirket aracı olarak. Otomatik versiyonu hariç olarak alınır diye düşünüyorum, inanılmaz az yakıyor ve fena da değildi. Hayvan gibi kullandığım halde tek bir arıza da yapmadı. Otomatiği kötü yalnız, onu önermem.

  • roket adam  (03.12.18 23:47:15)
ben annem ve eşim Citroen kullanıyoruz. bu üç arabanın ikisi c4.

biri 150.000 kilometrede, daha hiç sorun çıkarmadı. dizel, otomatik. annem kullanıyor. kendisine araba zor dayanır, daha önce bu kadar dayanan araba olmamıştı.

ben c4'ü 100.000'de sattım. yağ-su-balata hariç işlem yoktu arabada.

şimdi de hanım c-elize kullanıyor. ilk arabası, acemiliğini attı. araba 100.000 kilometrede. daha bir kuruş masrafı olmadı.

c4 güzel araba, zayıf yanı şanzıman. güçlü yanı ise motoru. ben aldığım zamanda fiyat/performans canavarı idi. şimdi durum nedir, bilmiyorum.
  • babilbaligi  (04.12.18 10:39:32)