Crocs Terlik

Bu kadar para vermeye değer mi? 100 liraya buldum bir tane alayım diyorum.

Benim giydigim en rahat flip flop olur kendisi <3

  • kuehles blondes  (03.12.18 14:40:50)
tıp fakültesi diploması almanız için ön şart biliyorsunuz bu terlikler. o yüzden fiyatı biraz tuzlu.

  • syozkn  (03.12.18 14:45:53)
ucuz terliklerle uzun süre yürüyünce ayağım eziliyor. crocsla sabahtan akşama kadar dolaşıyorum bir şey olmuyor. bence değer. 100 lira 20 dolar bile etmiyor artık. pahalı denemez.

  • kamile necaset  (03.12.18 14:55:07)
3 yıldır bütün yazı crocsla geçiriyorum.
denize, bakkala, markete, gezmeye... aklına gelebilececk her yere onla gidiyorum. hayatımda daha rhat bir şey giymedim.
üstelik 3 yıldır aynı terlik, en ufak bir yıpranma yok.
nerde bulduysan söyle de ben de güncelleyeyim emektarı.
  • teritori  (03.12.18 16:55:22)
Şundan al geç ya: encrypted-tbn0.gstatic.com

Bu kadar çirkin bi şeye ne kadar rahat olursa olsun 100-200 lira vermem. Bill gates olsaydım bi düşünürdüm ama
  • Delay Fuze  (03.12.18 21:14:48)
@ delay fuze

Aynisi degil kesinlikle. Hem gezer marka var bende 15 tllik hem de crocs, crocs gezeri dover. Ama idare ediyo gezer de.
Bir de gayet guzel flip floplari, terlikleri de var. o tipik crocs olanlardan daha fazla ^^
  • kuehles blondes  (04.12.18 01:08:20)
internettne bulduysan eğer numarasına bak küçük numara olmasın.
yüz liraya eskisezon eski model satılıyor. hatta bir ara yeni modeller migrosa gelmişti sepette yüzelliye satılıyordu. ama crocslar taş gibidir. hor kullanarak bile en az iki sene giyersin.
delay fuze onlar crosc değil
  • yine tek mactan yatan adam  (04.12.18 11:57:34)