[]

Diş beyazlatan macunlar

Bunlar zararlı mı? Hangisi daha etkilidir? Migros’ta bilindik markaların dışında sigara içenlere falan diye satılanlar var, onlar da iyi midir?
 
Zararlı diyorlar
Colgate pro relief beyazlatıcı. Bir de gratiste bir tane var p ile başlayan 10 tl üzeri alışverişe 10 tlye satılan.

  • kablelvuku  (03.12.18 13:06:41) 
hindistan cevizi yagi, zerdecal ve nane yagi


  • galandar kostumu  (03.12.18 13:09:40) 
yok öyle bir şey hepsi para tuzağı onların. senin kemik rengin neyse dişlerin de o renk olur. macundan çok bir performans beklememek lazım.


  • daha cok beklicez mi abi  (03.12.18 15:06:07) 
tamam kemik rengi de, sigara-kahve lekelerini giderici etkileri hiç mi yok?


  • cemiyetin ünlü siması  (03.12.18 19:58:44) 
macunlar palavra. dislerini sik sik temizletmen lazim cok sigara/cay/kahve tuketiyorsan.


  • cooperr  (03.12.18 20:16:15) 
Colgate çocuk macunu kullanıyorum sanki diğer macunlara göre daha iyi. Deneybilirsin.


  • geçerkenugradım  (03.12.18 20:21:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.