[]

pos kullananlar

blokeli mi çalışmalıyım blokesiz mi? 40 gün çok fazla değil mi bloke için?
 
Bir blokeli, bir blokesiz pos alın. Nakit ihtiyaçlarınıza göre kullanımınızı şekillendirin.


  • talasas  (03.12.18 10:08:28) 
Değil, POS maliyetlerinin komponentlerinden biri de faiz oranlarıdır ki şu an %20'nin üstünde ortalama. Hele de diğer banka kartları için 40 gün bulduysan tut bırakma.


  • piremses  (03.12.18 10:19:05 ~ 10:19:25) 
Ortalama %2,5 komisyon var şu an ertesi günde.

Nakit ihtiyacınız ve finansman yönetiminiz bu konuda belirleyici olur.

Ayrıca blokeli çalışırsanız da acil paraya ihtiyacınız olursa bankanız güncel orandan komisyon uygulayıp paranızı ertesi gün yatırır hesabınıza.
  • John Bloor  (03.12.18 11:24:21) 
İsletmeyi cevirecek sermayeniz varsa; blokeli olani tercih edin


  • fever  (03.12.18 12:36:34) 
@john bloor; aynı gün biraz daha yüksek bir marjla çözülüyor genelde. Yoksa komisyonlu çalışma diye bir şey olmazdı.


  • piremses  (03.12.18 17:32:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.