Californication bittikten sonra gelen dayanılmaz boşluk

californication'dan önce uzun süre bir dizi izlememiştim. hank moody karakterine duyduğum sempati ile başlayayım dedim ve inanılmaz sevdim tabi her şey gibi bu da bitti.

birkaç haftadır dizi bittiğinden beri inanılmaz boşluktayım, californication ayarında, onu aratmayacak bir dizi arıyorum. önerileriniz var mı?

not: shameless adlı dejenere yapıttan nefret ediyorum. onu atlayalım.

Entourage. californication'ı unutturur.

  • kamile necaset  (03.12.18 04:27:00)
hung vardı o ayarda ama onuda yarım kesmişlerdi ben izlerken. sonra devam etti mi bilmiyorum. yatıştırıcı niyetine kullanabilirsin :)

  • fernandoenes  (03.12.18 09:14:40)
entourage daha eğlenceli ama son sezonlar çok başarılı değil ve dizinin diyalogları ve derinliği Californication kadar yok.

bojack horseman olabilir. çok daha karanlık ama ana karakterler benzer.
  • mattiadestro  (03.12.18 10:18:29)
cevap malesef californication'u tekrar izlemek. ben her sezonu üçer kez izlemişimdir aslında fena olmuyor.

  • legalize marijuana  (03.12.18 10:53:51)
dizi değil ama kitap önereceğim, Frederic Beigbeder gerçek hayattaki Hank Moody. 99 Francs filmini izlemiş olabilirsin aynı zamanda yazarı. kitapları da aynı lezzette.

aşağıdaki linkte kuzey kulesi 107. kat haricindeki kitaplar güzel.

www.kitapyurdu.com
  • legalize marijuana  (03.12.18 11:09:39)
Californication kalitesinde bir dizi piyasada yok maalesef. Bütün önerilen dizilere birkaç bölüm bakmışımdır ama aynı tad yok. Legalize marijuana+1, tekrar izlemelisin.

  • iwasbornonamountainside  (03.12.18 12:38:01 ~ 12:38:08)