Telefonumda 63 tane bahis sitesi sms'i var

bunları ben nasıl engelleyebilirim? belirgin numaralar en az 20 si aynı numaradan atılmış. abi duydun mu bilmemne bet'te 1 tl çekiliyor tarzı çomar bahis sitesi mesajları..

truemessenger yükle.

  • diffarentiationation  (02.12.18 18:07:50)
Ben hepsini tek tek gümrük ve ticaret bakanlığına (e-devlet üstünden) şikayet ediyorum, ayrıca sms kodlarına bakıp gönderen şirketi bulup arayıp tek tek numaramı sildiriyorum. Beni buna mecbur kılan sistemin ta a...

Ama böyle böyle çok azaldı. Ayda 1-2 geliyor, bazen o da gelmiyor. Uğraşmanız lazım yani.
  • orient blue  (02.12.18 18:19:36)
sikayet etmenin hic bir esprisi yok maalesef. ben de bahis mesajlarindan bogulmustum sikayet ettim internet uzerinden, form vs dolduruyorsun ekran goruntusu vs ama gelen cevap isleme alinmistir seklinde, o kadar

  • exlibris  (02.12.18 18:39:37)
1-2 sene önce yaptığım şikayetlerde bile hala hiçbir gelişme yok. Ne hikmetse...?!?!

  • p133mmx  (02.12.18 18:43:34)
eksiup.com

Ben böyle bi çözüm denedim. Tabii ki işe yaramadı.
  • farabi  (02.12.18 19:25:09)
Android Samsung telefonumda mesajlarda kelimeleri spam olarak tanımlayınca o mesajlar gelmiyordu. Örneğin içinde "bet.com" "bet1.com" gibi özel tanımları engellemesi için telefona kaydediyordum. Neredeyse tamamını böyle engellemiştim.

Iphone geçince sadece uyarıları gizle deyip en azından mesaj geldiğinde telefon ötmüyor bunu sağladım.

Bence de biraz uğraşıp hem telefondan hem de şikayet ederek kurtulmaya çalışın.
  • gonulcelen87  (02.12.18 21:31:11)