[]

Hangi Yataklı Köşe Koltuk daha iyi sizce?

Merhabalar

eksiduyu.ru duyurumda da bahsetmiştim, hala salonuma bir yataklı köşe koltuk alamadım :(

www.koctas.com.tr

www.koctas.com.tr

Şu ikisi nasıl sizce? Veya hangisini tercih ederdiniz? Veya sizin tavsiyeniz var mı?

 
yatak açısından ikincisi daha iyi olacaktır. çünkü birincisi parça parça. ancak birincisinin parça parça oluşu günlük kullanımda sehpa gibi kullanımla falan daha işlevsel olabilir.


  • melodiaa  (02.12.18 16:47:10) 
İstanbuldaysen Buy it sell it facebook grubuna veya letgoya baksana kalite markalı olanları daha uyguna alabilirsin. Ama @melodiaa nın dediği gibi bence de ikincisi daha rahat olur yatak olarak.


  • solenkol  (02.12.18 17:34:33) 
2

Fiyatları çok iyiymiş bu arada. 2. Tam film izlemelik olur.
  • Delay Fuze  (02.12.18 18:02:16) 
ben de ikinciyi beğendim açıkçası. birincisi daha işlevsel olabilir ama.


  • fosmodern  (02.12.18 18:22:02) 
gidip görmeden, yatak haline getirip üstüne yatmadan almayın. bazılarının ek yeri bitişmiyor veya ergonomik olmuyor. süngerleri çok yumuşak veya çok sert olabiliyor.


  • kullanıcı adı  (03.12.18 00:43:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.