hayatım aşırı düzgün

borcum yok, sağlığım yerinde, yalnızım, istediğimi yapıyorum, alkol, kumar, sigara vs. hiçbişi yok. ama itlik yapmaya özeniyorum, nerden başlıyim?

şaka biyana cidden öyle. sakin ama çok sıkıcı.

hocam belanı mı arıyorsun? rahat batmış :D
lise, üni zamanlarında bana da ara ara böyle geliyorlardı. bir kaç gün berduş arkadaşlarla takılıp " bu ne lan, bokum gibi yaşam " diyip eski halime sevinirdim.
kendine bir uğraş bul. hobi edin.
  • MtKrt  (01.12.18 14:50:24)
kadın arkadaş bul. gerisi gelir.

  • binder dandet  (01.12.18 14:52:35)
Özenme. Dağa tırman, kamp yap falan geçer. Kendine uygun aktivite bul.

  • bos gezenin bos ustasi  (01.12.18 15:00:10)
sevgili yap. harala gürele derken bir bakmışsın 3 sene geçmiş, "ben en son napıyodum lan?" dersin.

  • sir gawain  (01.12.18 15:02:14)
hayatina bir kadin al ve omrun 5 sene kisalsin.

"Yeni doğanlar için beklenen yaşam süresi 2014-2016 verileri baz alınarak hesaplandığında Türkiye geneli için toplamda 78 olarak belirlendi. Beklenen yaşam süresi erkeklerde 75,3 ve kadınlarda 80,7 yıl. Doğuşta beklenen yaşam süresi farkı 5,4 yıl."
  • acemi  (01.12.18 15:10:56)
oncelikle (git: eksiup.com).

bence mutlu isen, boyle devam et. heyecan istiyorsan, bir turkiye turu ve ardindan da dunya turu at.

hayat arkadasi edinme.
  • Harry Potter  (01.12.18 15:16:00 ~ 15:23:47)
Sevgili yap +1. O hayatının güzelce ırzına geçer, hiç böyle dertlerin kalmaz.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (01.12.18 15:20:36)
Sevgili yap diyenleri görüyor ve artırıyorum. Evlen, görürsün gününü.

  • siyah noktali film  (01.12.18 15:21:38)
Sevgili yapıp sonra nasıl aldatırım nasıl yakalanmadan yalan söylerim gibi aksiyonlara gireceksen evet ben de önceki cevaplara katılıyorum, en güzel itlik yöntemlerinden biri olabilir. Aksi halde kendine uygun, sevdiğin ve seni seven, saygı duyan, ortak ilgi alanlarınızın ve ortak beklentilerinizin olduğu birisiyle sevgili olursan huzuruna huzur, mutluluğuna mutluluk katılır.
Benzer şekilde hırsızlığa da başlayabilirsin, o da sevgili yapıp onu aldatmakla eş değer bir heyecan ve aksiyon katacaktır hayatına.

Manyaklıkta nasıl bir seviyedesiniz allahaşkına ya?!?

Kendine seni heyecanlandıracak hedefler koy. Aktif ve enerjik arkadaşlar edin. Bol bol seyahat et, maceranın da tecrübenin de en güzeli seyahat ile gelir.
Kısacası; yola çık, yok açık!
  • miss copernicus cadisi  (01.12.18 16:52:24 ~ 16:58:39)
aynen sevgili yap ama evlenme.. evlilik aklı başında adamın yapacağı birşey değil bana göre..

ikili ilişkilerde hayatına güzel bi atraksiyon geliyor.. bir kadının bitmez tükenmez kaprisleriyle boğuşup triplerine katlanıp onu mutlu etmeye çalışırken haftalar aylar su gibi akıyor :)
  • strobist  (01.12.18 16:56:56)
ağzına sıçacak kalbini sökecek bir kız arkadaş bulmalısın. ciddiyim.

  • false pretension  (01.12.18 18:15:26)
Miss Copernicus +1

  • fever  (01.12.18 18:17:59)
Öncelikle kusura bakma söylemeden edemiyecem
hizliresim.com
Herkesin de dediği gibi sevgili hayatına aksiyon katar. Sevgili yap sen
  • guardiands  (01.12.18 18:29:32 ~ 18:32:42)
Insanlara çok değer veriyorsan çok verme, kendine ver.

Biri yanlış yapıyorsa ve sen doğrusunu biliyorsan o kişiyi bir kez uyar ama hata yapmaya devam ediyorsa sen işine bak.

Etrafında pasif, kırılgan, duygusal insanlar varsa sktiri çekebil yoksa onlar sana bunu yapacaklar.

Bir şeyler yap. Yanlış da olsa bir sey yapmak hiç bir şey yapmamaktan çok daha iyi.

Bence confort zone.da olduğunu bilip buradan çıkmaya çalışmak iyi bir şey. Devam et.
  • biseysorcaktim  (02.12.18 03:30:52)