yazıcı kartuşu

lexmark z23 bir yazıcıya sahibim. orjinal bir kartuş almıştım. bitmesine yakın kullanmayı bıraktım. yaklaşık 1 senedir kuru vaziyette duruyor. şimdi gidip doldurtmaya kalksam çalışır mı tıkanıklığı açabilirler mi?

çok zor. yani hiç mi hiç sanmıyorum ama şöyle de bir olay var yazıoğlunun girişinin iki yanında bir dükkan var. bildim bileli müşterisiyimdir oranın neyse orada diyorsun doldur ama test çıktısı alacam. adam doldurmaya çalışır zaten kuruduysa olmuyor abi der, olursa da test çıktısı ile karttuşun devresini filan kontrol etmiş olursun.

ha ikisi de bozuksa oradan ikinci el dolu kartuş al. normalinin yarı fiyatına hp'lerde ve sıfır sorunlu 3 tane aldım buradan zaman içinde çok memnunum.
  • darknum  (18.09.07 20:04:00)
benim de lexmark bir yazicim var. kartusunu doldurmak icin kapi kapi dolastim, cogu yer lexmark lari doldurmuyoruz diye geri cevirdi cok sikayet oluyormus. bir yer buldum sonunda doldururuz dediler ama doldurdugu kartus ile 10 sayfa cikti alamadim. velhasil yazici simdi yatiyor aslanlar gibi oldugu yerde. kartus fiyatlari biraz ucuzladi biraz daha fazla vererek yeni kartus alabilir ya da indragandi ye bir bakip oradaki canon yaziciyi kartus fiyatina satin alabilirsin.

  • atmacaged  (18.09.07 23:38:10)