[]

Ankara Koru - Beşevler ulaşım

Günaydın!

Koru’dan Beşevler’e gitmek için hangi durakta aktarma yapabiliyoruz?

Teşekkürler.

 
metro ile koru-kızılay.

kızılay'da inip ankaray'a geçiyorsunuz. bir üst katta. aşti yönüne binip beşevler'de iniyorsunuz.
  • kibritsuyu  (30.11.18 08:27:39) 
Koru - Kızılay hattına binip kızılayda inin. Oradan Ankaray'a binip Beşevler durağında inebilirsiniz. Daha kolay bi yolu olmalı ama.


  • kablelvuku  (30.11.18 08:27:48) 
bence daha kolay bir yolu yok. hiç trafiğe girmeden en kolay yol bu. eğer armadanın oradaki metro durağından aştiye geçiş açıldıysa ki ben duymadım öyle bir şey oradan aştiye geçip ankaray ile beşevler yine.


  • undertaker  (30.11.18 08:58:51) 
Eskişehir yoluna yakın tarafta iseniz veya yakınınızdan Ulus Rüzgarlı&Denizciler dolmuşları geçiyorsa Sabancı Kız Yurdunda inip yürüyerek Beşevler'e ulaşabilirsiniz. Alternatif olsun size.


  • grobet  (30.11.18 09:24:49 ~ 09:25:04) 
ulus-sıhhiye dolmuşuna binip Beşevler ankaray durağının orada inebilirsiniz.

p.s. ineceğiniz yerden mesafe 800 metre imiş. google haritalar 10 dakika yürürsünüz diyor. önünde inersiniz dememiştim zaten.
  • babilbaligi  (30.11.18 10:26:15 ~ 11:33:16) 
beşevler durağının önünde geçmez dolmuş. ancak sabancı kız yurdundan ya da bahçelievler ankaray durağından 5 dk da yürüyebilirsiniz.


  • patates  (30.11.18 11:23:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.