[]

Ust seviye fiyat performans cihazlari

en son birkac yil once orta ustu bir android cihazi ile androidi terk ettim ki o cihaz da fena olmamakla birlikte yine de androidin tarif edemeyecegim hantalligi ustundeydi. Peki bu son android cihazlarda durum nedir? Dikkatimi xiaomi mi 8 cekmeye basladi. Uzun suredir apple (ayni zamanda ikinci cihaz olarak giris seviye bir androidle birlikte) kullaniyorum ve yeni fiyatlandirma politikalari nedeniyle apple, samsung, huawei sacma gelmeye basladi.

Olayin ios android cekismesine donmesine de gerek yok aslinda. iki sistemi de deneyimleyen biri olarak farklarinin ve guclu-zayif yonlerinin farkindayim. Sorum su : flagship fiyat performans cihazlarini deneyenler ne dusunuyor? Apple’dan gecen var mi? Deneyimledikleri neler? Taviz verilenler neler? Vb gibi kullanici goruslerini merak ediyorum.

Herkese simdiden tesekkurler.

 
lg g5 kullanıyorum. 2016-2017 döneminin amiral gemisiydi. şu an android 8.0 ile hala akıyor makine. bir sıkıntım yok. batarya öldü onu da değiştreceğim çıkıyor zaten.


  • rosencruz  (29.11.18 16:24:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.