[]

amerikadaki evsizler kışın nerede yatıyor

yazın parklarda yatıyorlar sanırım, kışın nerede kalıyorlar?
 
battaniyeyi çekip sokakta yatıyorlar bayağı. bazıları akıllılık edip kış gelince kaliforna'ya filan gidiyor. new york'ta homelesslık yapıyorlar. gitse miami'ye rahat edecek ama bazıları da bölgesini terk etmek istemiyor. ny'da ona yardım edenler, yemek verenler varken miami'de durumlar belirsiz olduğu için o soğukta bekliyor. homeless bile olsan risk alacaksın hayatta.


  • kamile necaset  (29.11.18 10:22:58) 
  • fucking machine in my head  (29.11.18 10:23:00) 
amerika ve kanada da kışı sert geçmeyen şehirlere gitmeye çalışıyorlar genelde.


  • greenshadow  (29.11.18 10:27:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.