[]

bedelli tarihi öne çekme

Böyle bir şey yapan var mı bildiğiniz? İlk celpte gitmek istiyorum, yoksa çok engel olacak benim için. Ne yapabilirim?
 
MSB ye bununla ilgili dilekçe yazabilirsiniz. ama umutlanmanızı tavsiye etmiyorum. malum örnekteki gibi nato kafa birine denk gelme ihtimaliniz yüksek.


  • sylow  (29.11.18 00:48:24) 
Erteletme alanlar var diye biliyorum, o yüzden öne çekmek de mümkün olabilir düşüncesindeyim. Mutlaka yapan olmuştur zira.


  • skooma  (29.11.18 01:00:02) 
bir abimizin oğlu şubatta düğünüm var diye dilekçe verdi. hemen aralık başı gidiyor geçerli mi bilmiyorum.


  • mikahakkinen  (29.11.18 08:46:59) 
öğretmenler, akademisyenler erteleme alabiliyorlar. bunların boşalttığı yerlere normal şartlarda birilerini koyabilirler. en yakın askerlik şubesine gidip dilekçenizi veriniz. burası türkiye olduğu için eğer tanıdıklarınız varsa devreye sokun en kısa sürede çözülür. burada olmaz diye bir şey yok.


  • undertaker  (29.11.18 09:01:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.