[]

Ayakkabı numarası küçültmece

Çok sevdigim bir model normalde 42 numara giyiyorum ancak aradım taradım bu ayakkabının bu numarası hiçbir yerde yok. 42.5 numarasına denk geldim sipariş verdim bugün geldi. Ayakkabı malum yarım numara büyük. İade etmek istemiyorum. Sizce numarasını nasıl küçültürüm? Bana göre biraz pahalı, zarar görmeden yapabilirsem sevinirim açıkçası.
 
numarasını küçülttüremezsin ama kalın çorapla giyebilirsin.


  • killerbee  (28.11.18 18:58:40) 
İçine tabanlık alabilirsiniz. Normal silikon olanlar da var, Scholl Gel Activ gibi tabanlar da var. Hem daha rahat edersiniz, hem de ayakkabı yarım numara küçülür.


  • agluna  (28.11.18 18:59:59) 
Deichmann daki güzel. Gratisteki dandik. Sholl denemedim ama biraz daha pahalıdır.

Yani Taban alacaksın.
  • westblack  (28.11.18 19:03:52) 
Tabanı bu ayakkabının orjinal tabaninın altına mı koyuyoruz peki


  • six packsiz  (28.11.18 19:05:18) 
tabanlık. tabanın altına değil üstüne koyuyorsunuz.


  • tabirimekruh  (28.11.18 19:10:49) 
Ayakkabinin icine taban koy.


  • chitosan  (29.11.18 14:51:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.