[]

smart iptv kanal listesi indirme

merhaba arkadaslar,

benim konuyla ilgili bilgim ziyadesiyle az oldugundan, bastan birtakim yanlislarimi düzeltmeniz gerekebilir:
televizyonumda smart iptv app'i yüklü, aktivasyonunu da yaptim. (5,49 Euro olan).

simdi izleyebilecek kanallari yüklemem gerektigini zannediyorum, yalniz bu kanallar nerede bulunur, nasil yapilir, nasil yüklenir hicbir fikrim yok.
tek bildigim m3u dosyasi olmaliymis sanirim.

spor, film, belgesel, avrupa kanallari - gibi seylerin hepsini indirmek isteyen biri icin link vs. tavsiyeniz var mi?

bilmedigim/unuttugum bir sey var mi?

cok tesekkür ederim. iyi aksamlar.

 
IPTV hizmetini de satın almanız gerekiyor. Bedava olan linkler var ama uzun ömürlü olmaz.


  • anarche  (28.11.18 18:35:42) 
Asıl alınması gereken şey iptv kanalları. Iptv aplikasyonu çok da elzem değil, ss iptv gibi ücretsiz olanları da gayet düzgün çalışıyor.


  • bos gezenin bos ustasi  (28.11.18 19:36:42) 
6 ay 120 lira. İçinde yerli yabancı 5000 kanal var


  • goodman  (28.11.18 20:06:03) 
İptv satıcısı bulup paket satın alman gerekiyor. Sonra onlar senden tv’ndeki smart iptv uygulamasının içinde olan bir kodu istiyor, o kodu verdikten sonra birkaç dakikaya tüm kanallar yüklenmiş olur


  • siyah giyen adam  (28.11.18 20:26:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.