[]

Bu logo hangi markaya ait ?

İnternetten 2. El satın almak istediğim bir erkek evrak çantası üzerinde bu logo var, ancak satıcı da markayı tam olarak bilmiyor. Aranızdan bilen çıkar mı acaba ?

i.hizliresim.com

eksiup.com

 
matraş.


  • teritori  (28.11.18 12:52:44) 
İyi bir marka midir ?


  • doguscay  (28.11.18 12:57:47) 
Matras markasının logosu farklı duruyor internette ama emin olamadım.


  • doguscay  (28.11.18 13:08:25) 
evet gayet iyi markadır matraş.
bu sanırım eski logoları. artık imza şekline döndüler.
matraş logo diye aratırsan görsellerde bir kaç tane görebilirsin.
  • teritori  (28.11.18 13:11:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.