[]

su sebili tavsiyesi

işyerinde kullanmak üzere sebil arıyorum.
sıcak suya gerek yok, ancak akıtma yapmayan sorunsuz bir model önerir misiniz?
günde yaklaşık 1 damacana gider sanırım.


 
www.goldmaster.com.tr

Bizim evde bundan var sanirim 7 yildir falan. Şu ana kadar hiç sorun çikarmadı. Suyu birazcık yavaş boşaltıyor ama iş yerinde çok sorun olacağini sanmam
  • nundu  (27.11.18 09:18:39) 
Merhaba Cedex. Her gün değiştirmek için tepeden damacanalı modelleri önermem. Bir gün belinizi kaktırıverirsiniz. Damacanayı alttan sürebildiğiniz motorlu sebilleri tavsiye ederim.
www.tekzen.com.tr

  • mebow  (27.11.18 11:04:34) 
eğer su aldığınız yere toplu bir taahhüt-alım verebilirseniz onlar uygun olarak veriyorlar-satıyorlar. bir sorun isterseniz.


  • neverlose  (27.11.18 12:30:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.