[]

Hediye önerisi rica edebilir miyim?

Arkadaşlar merhaba,

Klasik bir soru ama tıkandım, gerçekten aklıma gelmiyor. Şimdi önce filtreleri ekleyeyim. "Cep telefonu, tablet, Küpe, kolye, Tektaş, Beştaş, Saat, parfüm." bu yazdıklarım dışında başka ne gibi hediyeler düşünülebilir. Bu yazdıklarımı kesinlikle eliyoruz. Daha önce verildi. Bazıları birden fazla olarak tekrar etti kendini hatta. O sebeple o arkadaşları direkt eliyoruz. Yaratıcı önerileriniz neler? Şimdiden çok teşekkür ederim. Tikler biraz gecikebilir ama gelecekler. (biraz yoğun çalışıyorum, kusura bakmayın)


 
mesleği ne?
hobileri ne?
yaş aralığı ne?

böyle bilgiler vermediğin sürece cevap vermek zor olur.
  • teritori  (26.11.18 11:28:48) 
çeyrek altın tak.


  • elorelia  (26.11.18 11:42:04) 
Klişe hediyelerden gidiyorsanız çanta alın? Hediye verilecek kişinin sevdiği bir şey falan varsa orada yürüyün. Ya da alın bir hafta sonu tatile götürün sürpriz olarak ne bileyim.


  • wish i could find a way to disappear  (26.11.18 11:51:19) 
bu site gibi yerlerden kişiye özel takvim yapın. Kolayca yapılabiliyor.
www.netbaski.com

  • gonulcelen87  (26.11.18 20:10:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.