Doğu ekspresi bileti nasıl bulunur?

Yakın zamanda işten ayrılma durumum var. Böyle bir olay yapmak istedim ama bilet bulamıyorum ve genel sıkıntıymış. Bildiğiniz bir yöntem var mı? Bu yataklı 2 kişilik vagon biletlerine nasıl ulaşabilirim?

çok olay oldu sözlükte falan zamanında.

biletler satışa çıkmadan yandaş acentelere satılıp oradan fahiş fiyatla pazarlanıyor diye.

hal böyle olunca tcdd den bulman oldukça zor.
  • killerbee  (26.11.18 09:36:39)
bu bilet bulamama olayını çok abarttılar. Geçen kış, epey ilginin yoğun olduğu dönemde gitmiştim, bayaa da aldım internetten kolaylıkla.

Sistem değişmediyse taktik şu abi, gideceğin günden 15 gün önce bilet satışa çıkıyor. Ara ara tcdd site/mobil app'ten bakın belki +/- 1 gün olayları olabilir.
  • tsubasa  (26.11.18 13:01:46)
Gece mi satışa giriyor acaba. Bu gece 00.01de bakayım.

  • six packsiz  (26.11.18 15:13:29)
sabah 8de aciliyor biletler satisa. yani oyleydi birkac yil once.

  • in vino veritas  (26.11.18 16:53:22)
@six packsiz, dediğin gibi gece 12'de bak. Ben öyle almıştım en azından. Değişiklik vs olma ihtimaline karşın bi telefon et istersen. Kolay gelsin.

  • tsubasa  (27.11.18 09:50:37 ~ 09:51:16)
gün içinde aklına geldikçe kontrol et, ben her seferinde istediğim zamana bilet buldum böyle.

  • lalu  (27.11.18 09:58:19)