[]

Takip Bölümü Favladıkları Sekmesi

Merhaba.

Günlerdir sözlükte "takip" kısmında "favladıkları" sekmesi açılmıyor bende. Masaüstü ve mobil tarayıcıda var bu problem (Chrome kullanıyorum), ama sözlüğün mobil uygulamasından girdiğimde sıkıntı yok, gayet düzgün "favladıkları" kısmı.

Yazar olan yakın bir arkadaşıma sordum, sıkıntı olmadığını söyledi. Sözlüğün twitter hesaplarına baktım destek de dahil, benzeri sorundan bahseden olmamış. Belli ki benden (tarayıcı, yazılım veya bağlantı sebebiyle) kaynaklı bir sorun.

Neden olabilir?

Ekleme: Başka tarayıcılarda da denedim ancak hala aynı sıkıntı var.

 
senden kaynaklı değil, tarayıcıdan giriyorum ve bende de görünmüyor bir süredir.


  • Bruce  (25.11.18 20:18:41) 
ben de baktım şimdi açılıyor, sorun yok bende. cookie'leri temizlemeyi deneyebilirsin.


  • tepedeki psychedelic adam  (25.11.18 20:54:50) 
Cookileri, önbelleği ve geçmişi temizledim ancak işe yaramadı zaten.


  • rakunzelll  (25.11.18 21:32:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.