evkur ödeme

merhaba,
evkur yapılan bir ödemenin nereden, ne şekilde yapıldığının kaydını tutuyor mu? yapıkredi ödeme merkezinden yapılan bir ödemenin ulaşmamış olma durumu var. hata vermişti. ama ödeme kartımda gözüküyor, aynı gün gittim bir de nakit yatırdım. yardımcı olabilir misiniz...

evkurdan emin değilim ama yapıkredi tutar.

  • uuth  (25.11.18 19:36:10)
sorun şu ki evkurun da tutması gerekiyor ki hem hata veren yapıkredi sisteminin karttan çektiğini hem de nakit olarak yatırdığımı kanıtlayayım...

  • not dark yet  (25.11.18 19:39:05)
evkur kayıt konusunda çok sıkıntılı bu yüzden 5 sene evvel sonlandırdım alışverişi. Ödeme yapılmadı dediler icralık oluyorduk. Dekontu zar zor bulup suratlarına fırlatmıştım. Ondan öncesinde de senetlerimizi kaybetmişlerdi. Borcu yoktur diye a4'e yazı yazıp öyle vermişlerdi. Çok boş bırakmayın her dekontu saklayın.

  • goodman  (25.11.18 21:08:14)