[]

Üzerime bluetooth kulaklık fırlatın

Spor salonunda bol bol hoplayıp zıplarken kulağımda duracak türden, kaliteli kulaklık tavsiyenizi alabilirim. Etkisi olur mu bilmiyorum ama yurtdışından alacağım.
 
buraya 1500 liralık kulaklık da atabilirim, bütçe söylemen lazım.


  • Bruce  (25.11.18 17:07:27) 
0-300 arası diyelim


  • helena  (25.11.18 17:08:33) 
jbl endurance sprint, plantronics backbeat fit, anker soundcore spirit x.
üçü de iyidir, detaylara göre seçim yaparsın.

  • Bruce  (25.11.18 17:29:29) 
bayadır araştırdığım ve üzerinde durduğum bir konu bu bluetooth kulaklık konusu özellikle spor yaparken vb.

bütçen 500 ve civarı ise tavsiyem kablosuz airpods tarzı kulaklıklara yönelmen, mesela anker zolo liberty ya da samsung gear iconx, anker zolo liberty kullandım ses şarj süresi filan çok iyi.

500 liradan aşağı bütçen varsa anker ürünlerine yönelmek lazım, en çok anker curveyi tavsiye edebilirim çünkü 12 saate kadar kullanımı var, sesi de fena değil, anker nb10 da fena değil. yurtdışından alacaksan amazonda anker curve 25 dolar.
  • blue rebel motorcycle club  (25.11.18 18:51:46) 
sony: www.akakce.com

bunu kullanıyorum, çok memnunum.
  • uuth  (25.11.18 19:26:10 ~ 19:26:49) 
Bunları hep yazdık:

eksisozluk.com
  • skooma  (25.11.18 20:09:53 ~ 20:10:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.