[]

Çatal e kaşıklar kuruduktan sonra lekeli kalıyor. Fikriniz?

Merhabalar

Ekteki resimdeki gibi, elde yıkayıp kuruduktan sonra garip lekeler kalıyor üzerinde. Düzgün mü yıkayamıyorum acaba? Çatal ve kaşıklar mı kalitesiz?

Fikri olan?

Eksiup link: eksiup.com

 
Mobilde gorunen birsey yok. Link verin. Eksiup falan.


  • baldan kaymak  (25.11.18 12:16:04) 
Dik bırakmıyorsun sanırım yıkadıktan sonra. Üstünde kuruyor su damlaları.


  • bos gezenin bos ustasi  (25.11.18 12:43:05) 
Sanırım biraz kalite biraz teknik.
Sirkeli ılık suda yarım saat bekletip bir iki dakika sürülmesine izin verip tüy bırakmayan pamuklu bir bezle kurulayın. Lekeler çıkacaktır.

  • yasasin yemek yemek  (25.11.18 13:20:51) 
Bunlar su lekesi. Yıkamaktan ziyade kurumasıyla alakalı


  • vivalaaj  (25.11.18 13:27:33) 
Su lekesi gibi duruyor. Elinle temizlemeye calistiginda ne gibi bir doku varsa ona gore cozum bulabilirsin. Ornegin halen yemek artigi gibi yagimsi birsey varsa iyi temizlenmemis de olabilir.

Tavsiyem temiz bir catali atip yikamadan sonra bakman. Halen oluyorsa su lekesidir. Hicbirsey olmuyorsa temizlikle ilgilidir.
  • baldan kaymak  (25.11.18 14:43:21) 
parlatıcı oranı veya tuz oranı az olabilir. özellikle parlatıcı. eğer sirke kullanmıyorsanız bir de sirke ile deneyin. Ayrıca bulaşık makinesinin işi biter bitmez kapağını açıp bulaşık makinesi içindeki sepetleri dışarı çıkarırsanız belki su lekeleri kaybolur bulaşıklar hızlı kuruyacağı için.


  • ceyhan prensi adana  (25.11.18 15:07:12) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.