değil.


  • teritori  (25.11.18 09:07:11) 
Backlink vermişler adamlar :D Böyle şeyleri çoğu gazete yapıyor. Yazıyı Ana Sayfaya taşımadıkları için problem olmuyor. Tabii googlede indexlenmesi kaçınılmaz dolayısıyla bulunabiliyor. En az 5-10K vermişlerdir o backlink için.


  • bir peynir kutusu kibrit  (25.11.18 09:17:07) 
Degil tabi ki :D


  • baldan kaymak  (25.11.18 10:29:35) 
hukuken karışılığını bilmiyorum ama para ile backlink satan siteleri google'a reportlayabilirsiniz.

www.google.com

birçok siteden bu şekilde backlink kaldırmışlığımız var :)

google bu konuda sert, para ile backlink satan sitelerin ranklerini düşürüyor. yenişafak böyle bir şey istemez tabii asla.
  • ocanal  (25.11.18 13:14:57 ~ 13:15:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.