Prenses elif?

YouTube dakı bu kanal ne kadar kazanıyor dur? 2.5 milyon abone var ve ultra saçma videolarla dolu :/

o rakamlar kolpa. abone sayısı view vesair. piyasadaki "hiçbir" ismin istatistiği gerçek değil. 2.5m abone duyunca hiç bilmediğim bir isim için merak edip baktım, zaten bağıra bağıra sahteyim diyor. vidyoların yüklenme tarihi / izlenme sayısına bakınca anlamak saniyelik iş.

  • fucking machine in my head  (24.11.18 17:57:38 ~ 18:27:53)
View sayısı doğru olabilir. Çoluk çocuk bu kanalı izliyor. Analar babalar yemek yedirmek için bu kanalı açıyor. Bilen bilir.

  • adwokat  (24.11.18 18:23:20)
benim küçük yiğenler vs var
bir çocuğun elinde tablet sabah 8 akşam 11 bunu izlediğini düşün
her gün
ülkedeki çocuk sayısı ile çarp
  • dedim dedim de kime dedim  (24.11.18 18:27:37)
bence gerçek rakamlar. milyonlar kazanıyor. adamlar villaya taşındı. mal gibi izliyor bebeler. bir de yurtdışından da izleyen olıyor.

  • hknty  (24.11.18 18:30:38)
rakamlar kolpa değil. çocuklar deli gibi izliyor işte eline tablet verip bırakıyorlar dendiği gibi onlar da bunları izliyor.

  • rotten head  (24.11.18 18:42:36)
İşte bilen bi abi ne kadar kazandıklarını söyleyebilseydi..

  • gameofannen  (24.11.18 19:52:19)
2.5m aboneliğin karşılığı ortalama 50k izlenme olamaz. kolpa değil diye iddia edenler neye göre sağlama yapıyorlar acaba

  • fucking machine in my head  (24.11.18 20:09:36)
Gecen biri soyledi ne kadar kazandigini.

3.5 m abonesi var, 40 gundur video atmadim 8bin yatti dedi.

Video attigi aylar 50binleri rahat goruyordur. Sponsorluklar zaten anlasma basi 30-50 veriyor. Her ay bi tane kapatsa 100bini gecer.

40k abonesi olan arkadasim sponsorluktan 8bin tokatladi tek seferde.
  • acemi  (24.11.18 21:34:43)
adamın az önce sayfasındaki videoları inceliyorum 3/4 dakika içinde 260 abone aldı. dehşet bi büyüme hızı var. ama bu youtube içerikleri nasıl ücretlendiriliyor kimse açık bir şey söylemiyor

  • gameofannen  (24.11.18 22:03:38)