+447787081603 bu nedir?

böyle bir numara annemi aramış ve benim ismimi soyismimi söylerek bilgi vereceğini söylemiş. annemi numarasını kendi adıma hiç bir yere vermedim.

acayip kafam karıştı arasam mı aramasam mı kararsız kaldım. ne yapayım?

annenizin hat kimin adına? genelde dolandırıcılar bulgaristan, çek cumhuriyet ya da uk gibi bu numaralardan arayıp oltalıyorlar. muhtemelen dolandırma girişimi. numarayı engelleyin gitsin.

  • rosencruz  (24.11.18 16:12:27)
hat kendi üstüne. işin garip tarafı anneme benim ismimi vermesi. şimdi baktım uk numarasymış.

  • uyuya kalip kavimler gocunu kaciran adam  (24.11.18 16:16:59)
ben aramazdım.

  • sanat guresi  (24.11.18 16:18:14)
benim ismimi nerden biliyor o kafama takıldı.

  • uyuya kalip kavimler gocunu kaciran adam  (24.11.18 16:18:36)
Kendi numarandan arama bence.

  • empedokles  (24.11.18 16:35:22)
annenizin telefondan internete girdiniz mi? mesela google hesabınıza ya da hotmail gibi bir şeye. belki bir sosyal medya hesabına?

tam olarak nerden buluyorlar bilmiyorum. annenin kimlik bilgilerine erişebilseler aklımda bir iki açıklama olabilirdi. bir bahis sitesine vs annnenizin telefondan üyelik falan açtınız mı acaba? aklıma başka bir şey gelmiyor.
  • rosencruz  (24.11.18 16:38:05)