Cumhurbaşkanı’nın En Bilgili ve Hakim Olduğu Konu?

Venezuela(?) Cumhurbaşkanından bahsediyorum.

Ekonomi bilgisi değildir
Sanat değildir
Matematik değildir
İşletme değildir

Nedir?

Retorik mi? Felsefe mi?

Yani bundan 50 sene sonrayı düşünelim. Kendisinin hangi yönünün anormal yüksek seviyede olduğundan bahsedilir?

sayılır mı bilmiyorum ama "hitabet".
ekonomi bilgisi, sanat, matematik gibi bir şey değil ama.
belki de küçümsediğimiz için böyle oluyordur.

(buradaki okuyuşu baya iyi bence)
youtu.be
  • güneyli çocuk  (24.11.18 11:30:09)
imamlık ve hatiplik, Kuranı kerim okuma, siyeri nebi

  • ground  (24.11.18 11:30:14)
Siyasettir. Ayni zamanda Nicolas Maduro(?), eski bir otobus soforu ve sendika isi yapmisligi vardir.

  • baldan kaymak  (24.11.18 11:33:17)
toplumun çoğunluğunu oluşturan muhafazakar türk insanı'nı çok iyi gözlemlemiş ve çözmüş olması. En alakasız konuşmalarında bile bu kitleyi etkileyecek nüanslar kullanması.
Yani sen dinlersin birşey anlamazsın ama kitlesinin içi titrer.
bir de çok detaycı ve sıkı bir iş takipçisi olması.
  • herhaltibiliyoring  (24.11.18 12:16:53)
sosyoloji, siyaset, hatiplik, liderlik, din bilgisi

  • crucio  (24.11.18 12:54:48)
kitlelere hitabeti cok guclu,
din konusunu da cok iyi kullaniyor, hristiyanlik tabii, venezuela baskanini sordugun icin ona gore cevap verdim.

  • exlibris  (24.11.18 13:42:58)
Sosyolojik yönü çok güçlü bana göre. Kitlesini iyi tanıdığını ve kartları çok doğru oynadığını düşünüyorum

  • mutlusismankedi2015  (24.11.18 13:47:05)
Muhalefetle oyuncak gibi oynaması. En sıkıştığı anda topu hemen muhalefete atıp "ataaaaaaaaağğğğğm ataaaaağğğm" diye bağırırlarken geri çekilmesi. www.mahfiegilmez.com Sanayideki üretim neredeyse durmuş, ekonomiden başka bir şey konuşulmaması gerekirken haftalardır yok ezan yok ataaağğğma hakaret yok fesli tarihçi üzerinden mastürbasyon yapıp duruyorlar.

  • bruce mclaren  (24.11.18 14:40:43)